JAK SE PŘIHLÁSIT A VYUŽÍT DOTACE?

Rádi vás provede procesem přihlášení, neváhejte se ozvat na telefon +420 731 157 919.

Na všechny naše kurzy lze čerpat dotaci 82 % v rámci programu JSEM V KURZU. Dotace je určená pro každého, kdo má zájem se vzdělávat, aby zlepšil své postavení na trhu práce. Smyslem programu je zvýšit vaši konkurenceschopnost a hodnotu na trhu práce díky novým přenositelných digitálním kompetencím. 

Využitím dotace se sice zapisujete do seznamu Úřadu práce jako "zájemce", ale neznamená to, že aktivně hledáte práci, je to registrace čistě pro účely tohoto dotačního programu.

Příspěvek není určen jen pro nezaměstnané, ale čerpat ho mohou i zaměstnaní, OSVČ, studenti nebo třeba maminky na rodičovské dovolené

Samozřejmě máte možnost přihlásit se na kurz za plnou cenu. Jelikož ale celý proces žádosti o příspěvek není složitý, doporučujeme se o dotaci přihlásit. Poradíme vám, jak na to.

DŮLEŽITÉ: Doporučujeme přihlášení přes Identitu občana, resp. bankovní identitu, je s tím méně problémů. Pokud se přihlašujete pomocí Datové schránky, tak VŽDY použijte Datovou schránku fyzické osoby, ne OSVČ, pak přihlášení nefunguje. Zároveň je potřeba přihlašovat se přes počítač, ne přes mobilní telefon anebo tablet.

V případě chyb a problémů při přihlašování doporučuje zkusit použít jiný prohlížeč, často to pomůže.2. V horní části obrazovky klikněte na tlačítko TERMÍNY KURZU:


3. A potvrďte výběr termínu kliknutím na tlačítko PŘIHLÁSIT SE NA KURZ:


4. Nyní se musíte přihlásit do systému, doporučujeme přihlašování přes Identitu občana.  V případě přihášení přes Datovou schránku je nutné se hlásit jako fyzická osoba, ne OSVČ:


5. Podle našich klientů je pro ně nejpohodlnější přihlášení pomocí BANKOVNÍ IDENTITY. Po kliknutí na banku, u které máte účet, budete přesměrováni ke klasickému přihlášení přes vaše internetové bankovnictví a po udělení souhlasu s přihlášením se dostanete do systému.


6. Nyní už stačí jen potvrdit Přihlášku na kurz stisknutím tlačítka ANO. V případě, že se po přihlášení do systému dostanete na stránku výběru z celé databáze kurzů, proklikněte se opětovně původním odkazem na Vámi vybraný kurz z bodu 1 tohoto návodu. 


7. Po Vašem potvrzení zájmu o kurz a odeslání přihlášky potvrdíme souhlas s Vaší účastí z naší strany a Vy i my budeme čekat na schválení ze strany Úřadu práce (může trvat až 30 dní). Poté Vám dojde potvrzení o přiznání dotace a my Vám vystavíme fakturu na doplatek, který dotace nepokryje. Jde o 18% ceny kurzu - tuto cenu uvádíme u každého kurzu a také ji jasně vidíte v průběhu přihlašovacího procesu. 

Tuto fakturu je nutné uhradit do termínu splatnosti (resp. před započetím kurzu). Účast bez zaplacení faktury není možná!

Pokud nesplníte podmínky kurzu (tedy účast na online výuce nebo prezenční účast), nemůžeme Vám potvrdit absolvování kurzu, které dokládáme video záznamem distančních akcí nebo prezenční listinou. V takovém případě nebude dotace vyplacena a Vy máte povinnost doplatit částku do plné výše z vlastních zdrojů.

Pokud by vám nebylo cokoliv ohledně čerpání dotace či přihlašování jasné, neváhejte se na nás obrátit.