KDO JSME

Jsme sdružení lektorů, kteří se dlouhodobě pohybují ve vzdělávání, v rozvoji dospělých a v digitálních technologiích. Spojuje nás nadšení pro efektivní využití digitálních technologií v praxi a zároveň dlouholetá zkušenost s lektorováním. 

Mgr. Veronika Šancová

Metodička, mentorka a lektorka kreativity, podnikavosti a digitálních kompetencí. Zakladatelka organizací Prototýpci, Digisense, Unie rodičů. Je nositelkou evropské certifikace EntreCompEdu Teacher Pioneer a v rámci projektu IKAP v JMK II působila jako metodička studií pro koordinátory podnikavosti na základních a středních školách. Certifikovaná mentorka v oblasti rozvoje kreativity, podnikavosti a digitálních kompetencí. V oblasti digitálních kompetencí se zaměřuje na efektivní marketingové a prezentační nástroje, ecommerce platformy, vzdělávací nástroje a na automatizace. 


RNDr. Vojtěch Krmíček, PhD.

Lektor, konzultant, kouč a mentor zejména pro témata leadershipu, vedení lidí a rozvoje podnikání. Dlouhodobě se věnuje podpoře teamleaderů, manažerů a majitelů začínajících firem a startupů. Mezi jeho oblíbené téma patří rozvoj talentů a silných stránek jak u jednotlivců, tak i u týmů a organizací. Jeho zkušenosti vychází zejména z prostředí podnikání a startupů kolem inovačního centra JIC, z vedení vlastních týmů i z řízení projektů ve vědě a výzkumu v oblasti kybernetické bezpečnosti.


Mgr. Barbora Jeřábková

Lektorka kreativity a digitálních kompetencí. V oblasti kreativity se věnuje různým oblastem od výtvarného umění po digitální technologie. Jako pedagog působila na státních i alternativních základních školách. Působí jako garant digitálních technologií na NPI ČR a v Nadačním fondu Eduzměna na Kutnohorsku. Specializuje se na platformu OrgPad, kde popisuje metody práce s myšlenkami. Provozuje YouTube (kanál Baruš Mima) a Facebookovou stránku Poznávej svět s kreativními technologiemi. Více se můžete dozvědět na webu barus.cz


Ing. Irena Fričová

Manažerka projektů, lektorka a metodička digitálních kompetencí s bohatým portfoliem pracovních úspěchů. Působila na manažerských pozicích v organizacích AISIS, na Dvořákově gymnáziu i korporátní sféře. Přes 12 let působí jako manažerka na Národním pedagogickém institutu, kde nyní zastává funkci hlavní manažerky národního projektu na rozvoj digitálních kompetencí.


Zuzana Večeřová

Lektorka a metodička podnikavosti a digitálních kompetencí. Specializuje se na efektivní využívání prezentačních a grafických nástrojů jako je Canva, Mentimeter, Curipod. Realizuje jak online, tak prezenčně školení pro pedagogy, lektory, ale i studenty škol. Věnuje se i volné tvorbě (malba, kresba, práce s betonem, rukodělné kreativní techniky), keramice a arteterapii.


Vytvořte si webové stránky zdarma!