KDO JSME

Jsme sdružení lektorů, kteří se dlouhodobě pohybují ve vzdělávání, v rozvoji dospělých a v digitálních technologiích. Spojuje nás nadšení pro efektivní využití digitálních technologií v praxi a zároveň dlouholetá zkušenost s lektorováním. 

Mgr. Veronika Šancová

Metodička, mentorka a lektorka kreativity, podnikavosti a digitálních kompetencí. Zakladatelka organizací Prototýpci, Digisense, Unie rodičů. Je nositelkou evropské certifikace EntreCompEdu Teacher Pioneer a v rámci projektu IKAP v JMK II působila jako metodička studií pro koordinátory podnikavosti na základních a středních školách. Certifikovaná mentorka v oblasti rozvoje kreativity, podnikavosti a digitálních kompetencí. V oblasti digitálních kompetencí se zaměřuje na efektivní marketingové a prezentační nástroje, ecommerce platformy, vzdělávací nástroje a na automatizace. 


RNDr. Vojtěch Krmíček, PhD.

Lektor, konzultant, kouč a mentor zejména pro témata leadershipu, vedení lidí a rozvoje podnikání. Dlouhodobě se věnuje podpoře teamleaderů, manažerů a majitelů začínajících firem a startupů. Mezi jeho oblíbené téma patří rozvoj talentů a silných stránek jak u jednotlivců, tak i u týmů a organizací. Jeho zkušenosti vychází zejména z prostředí podnikání a startupů kolem inovačního centra JIC, z vedení vlastních týmů i z řízení projektů ve vědě a výzkumu v oblasti kybernetické bezpečnosti.


Mgr. Barbora Jeřábková

Lektorka kreativity a digitálních kompetencí. V oblasti kreativity se věnuje různým oblastem od výtvarného umění po digitální technologie. Jako pedagog působila na státních i alternativních základních školách. Působí jako garant digitálních technologií na NPI ČR a v Nadačním fondu Eduzměna na Kutnohorsku. Specializuje se na platformu OrgPad, kde popisuje metody práce s myšlenkami. Provozuje YouTube (kanál Baruš Mima) a Facebookovou stránku Poznávej svět s kreativními technologiemi. Více se můžete dozvědět na webu barus.cz


Ing. Irena Fričová

Manažerka projektů, lektorka a metodička digitálních kompetencí s bohatým portfoliem pracovních úspěchů. Působila na manažerských pozicích v organizacích AISIS, na Dvořákově gymnáziu i korporátní sféře. Přes 12 let působí jako manažerka na Národním pedagogickém institutu, kde nyní zastává funkci hlavní manažerky národního projektu na rozvoj digitálních kompetencí.


Zuzana Večeřová

Lektorka a metodička podnikavosti a digitálních kompetencí. Specializuje se na efektivní využívání prezentačních a grafických nástrojů jako je Canva, Mentimeter, Curipod. Realizuje jak online, tak prezenčně školení pro pedagogy, lektory, ale i studenty škol. Věnuje se i volné tvorbě (malba, kresba, práce s betonem, rukodělné kreativní techniky), keramice a arteterapii.


Ing. MgA. David Spáčil

Muž mnoha příběhů, kterému nikdo neřekne jinak než havran. Od etologie velbloudů přes džungle, hory a pouště pěti kontinentů až po vývoj počítačových her, tvorbu virálů, nebo propojování kreativity a inovací ve světě startupů. Po dokončení Fakulty výtvarných umění a práci několika herních projektech pro Altar Games spoluzaložil kreativní studio Cabinet, nastartoval komunitní portál Videodrom, globální videoprodukční platformu Videoflot.com, či neziskovou organizaci in.dust, která se už od roku 2008 zabývá novými cestami vizuality ve filmu a videu. V současnosti vede animační studio 60seconds.cz a zcela se ponořil do průzkumu nových obzorů, které se tvůrcům otevírají díky propojení kreativních oborů s umělou inteligencí.


Lukáš Hrdý

Odborník s hlubokými znalostmi v oblasti umělé inteligence a agilního koučinku. Ve své roli AI školitele se specializuje na praktické využití umělé inteligence, přičemž jeho přístup k výuce a mentorství kombinuje teoretické znalosti s praktickými aplikacemi, aby poskytl účastníkům komplexní pochopení významu AI v současném digitálním světě. Jako agilní kouč se Lukáš věnuje rozvoji agilních metodik a principů s cílem zlepšit flexibilitu, reakční schopnost a celkovou efektivitu týmů. Lukáš je držitelem několika certifikací v oblasti agilních metodologií a koučinku, včetně Professional Scrum Product Owner™ I, Professional Scrum Master™ II, Professional Kanban I, a ICAgile Certified Professional - Agility in HR.