SOCIÁLNÍ SÍTĚ EFEKTIVNĚ A PRAKTICKY

„Školení bylo přínosnější více než jsem očekávala! Velké doporučení.“

Na prezenčním interaktivním workshopu se naučíte využívat své sociální sítě na maximum. Začneme od základů a prozkoumáme, jak různé formáty obsahu fungují a proč na Instagramu dnes dominují rychlá videa s titulky a smajlíky namísto tradičních fotek. Dozvíte se, jak udržet pozornost svého publika a optimalizovat vaši komunikaci pro maximální dosah bez nutnosti investovat do reklamy.


Budeme se také věnovat analýze dat, která Instagram poskytuje zcela zdarma, a ukážeme si, jak je využít pro optimalizaci vašeho obsahu. Probereme, jak funguje algoritmus Instagramu a Facebooku a také jak můžete zvýšit šance, že váš příspěvek uvidí tisíce lidí.


Naučíme vás dopodrobna pracovat s nástroji jako CapCut pro editaci videí, Canva pro tvorbu příspěvků a šablon, a dalšími nástroji pro vytváření automatických titulků. Po tomto workshopu budete mít všechny potřebné znalosti a nástroje pro efektivní a účinnou prezentaci na sociálních sítích!


Na školení se naučíte

 • jaké jsou parametry dobré fotky

 • jak efektivně natáčet videa a jak je upravit

 • jak pracovat s pozorností publika a retencí u videí

 • jak vyhodnotit metriky u jednotlivých příspěvků

 • jak fungují algoritmy, které stojí za Instagramem a Facebookem

 • jak využívat běžně dostupné nástroje pro úpravu příspěvků s pomocí programu CapCut a Canva

 • jaké automatické titulkovače využít (přičemž přímo v těch nástrojích si ukážeme, jak vytvořit obsah, který zaujme a udrží pozornost publika)


Lektory školení budou Jakub Hrdý, který se dlouhodobě věnuje budování značky na Instagramu a Tomáš Hájek - profesionální fotograf s aktivními komunitami na Facebooku.


Kurz je určený pro:

Formát kurzu
 • Kurz je maximálně praktický a kombinuje teorii, ukázky a okamžité zkoušení. 

Po ukončení kurzu kurzu získáte certifikát o absolvování.


Formát kurzu:

16h kurz,  2x 8h prezenčně v Brně

Aktuální termíny kurzu: 

Vždy v čase 8:00 až 17:00 ve dnech:

 • čtvrtek 13. června 2024
 • pátek 14. června 2024
 • pondělí 8. července 2024
 • úterý 9. července 2024

Cena:

1 440 Kč s dotací MPSV, jinak 8 000 Kč

Počet účastníků:

max. 15

Lektoři kurzu:

Jakub Hrdý

Tomáš Hájek

Přihlásit se na kurz

Reference

Školení bylo přínosnější více než jsem očekávala! Velké doporučení.

Kateřina Šilařová

Pokud někdo tápe, z jakého konce se pustit do budování sociálních sítí pro svoje podnikání, tohle školení je super strukturované intro, které přiměřeně naťukne všechna související témata a dá člověku přehled i směr. Díky konkrétním ukázkám z praxe navíc i namotivuje, jsem si teď zase o něco jistější, že to opravdu jde zvládnout, i když nejsem žádný marketingový specialista a musím si vystačit s mobilem v ruce. :)

Karolína Šafaříková

Školení obohacující o nové informace, zajímavosti, pochopila jsem některé souvislosti, které jsem považovala na sítích za nesmyslné. Nebyl to ztracený čas, byť nevím, jestli dokážu všechny postřehy a doporučení využít.

Ivana Jurášková